#3 - Eduard Dalla

#3 - Eduard Dalla

0 0 circa un mese fa
Eduardi eshte shqiptari i pare qe mbyll garen e plote te "Ironman Triathlon" ne Frankfurt, Gjermani me distancat perkatese qe konsistojne ne 3.8km not, 185km biciklete dhe 42.2km vrapim. Te renditura ne kete rend dhe pa nderprerje. Krenar per Ironman-in e pare shqiptar!

Seguici su Facebook

iAB member
Copyright 2019 - Spreaker Inc. a Voxnest Company - Crea un podcast - New York, NY
Aiuto